Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło:
 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Przelicz to z nami, będzie taniej!

  W naszej ofercie specjalne miejsce zajmuje Biznes, wychodzimy do Państwa z konkurencyjną ofertą!

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Dla nas wartością jest otwartość na wyzwania i problemy klientów. Tutaj nadrzędna jest umiejętność rozmawiania z ludźmi, dlatego nie ukrywamy się za call centre.

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Sfera najlepszych rozwiązań powstaje w niewielkiej firmie, gdzie wartością jest klient.

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Sprawdź ofertę dla Twojego domu! Super Szybki Internet z cyfrową telewizją już od 49 zł miesięcznie!

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Oferta hurtowa

W ramach działania operacyjnego POPC.01.01.00-24-0046/17-00 „Powszechny Dostęp do szybkiego Internetu”, w dniu 24 lipca 2017 została podpisana umowa pomiędzy firmą SferaNET S.A.. a instytucją Centrum Projektów Polska Cyfrowa na dofinansowanie projektu: „Sieć szerokopasmowa w powiecie bielskim i cieszyńskim”. W wyniku tych działań do 2020 roku na terenie powiatu bielskiego i cieszyńskiego powstanie nowoczesna sieć światłowodowa o łącznej długości 1296 km, która swoim zasięgiem obejmie 25 585 gospodarstw domowych i 119 placówek oświatowych. Całkowita wartość projektu wynosi 61 806 493,48 zł, a wartość dofinansowania pozyskanego z Unii Europejskiej wynosi 33 566 553,27 zł. Założeniem dla projektu jest wybudowanie sieci światłowodowej, gdzie minimalna przepustowość dla każdego abonenta wyniesie 30Mb/s. W praktyce jednak możliwa szybkość przesyłu danych jest nieograniczona. Więcej szczegółowych informacji o projekcie można odnaleźć na stronie Ministerstwa Cyfryzacji pod tym adresem.

20 lutego 2020 r. prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zaakceptował ofertę hurtową dla gospodarstw domowych. Więcej szczegółów związanych z ofertą hurtową znajduje się pod tym adresem.

16 kwietnia 2020 r. prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zaakceptował ofertę hurtową dla jednostek oświatowych. Więcej szczegółów związanych z ofertą hurtową znajduje się pod tym adresem.

Dostępność usług

* Pozostawiony kontakt emial lub telefon jest wykorzystywany jedynie w procesie sprawdzania dostępności usług
Skorzystanie z formularza kontaktowego wiąże się z akceptacją informacji zawartych
TUTAJ

Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło: