Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło:
 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Przelicz to z nami, będzie taniej!

  W naszej ofercie specjalne miejsce zajmuje Biznes, wychodzimy do Państwa z konkurencyjną ofertą!

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Dla nas wartością jest otwartość na wyzwania i problemy klientów. Tutaj nadrzędna jest umiejętność rozmawiania z ludźmi, dlatego nie ukrywamy się za call centre.

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Sfera najlepszych rozwiązań powstaje w niewielkiej firmie, gdzie wartością jest klient.

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Sprawdź ofertę dla Twojego domu! Super Szybki Internet z cyfrową telewizją już od 49 zł miesięcznie!

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zaangażowanie społeczne

Wsparcie NGO

Stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym Razem działające głównie na obszarze Gminy Bielsko-Biała, powiatu bielskiego i powiatów ościennych, zostało jako pierwsze NGO wsparte przez naszą firmę. Stowarzyszenie jest organizacją skupiającą rodziców, opiekunów i przyjaciół osób niepełnosprawnych, głównie intelektualnie. Umożliwia osobom niepełnosprawnym aktywne i godne uczestnictwo w życiu społecznym.
My pomagamy poprzez to co robimy najlepiej, wspierając stowarzyszenie naszymi usługami teletechnicznymi.

Wsparcie świetlic środowiskowych

Z inicjatywy zarządu naszej firmy, wspólnie staramy się osłodzić święta Bożego Narodzenia, podopiecznym świetlic środowiskowych z Bielska-Białej. W naszą akcję zaangażowały się całe rodziny pracowników, które sprawiły na miarę swoich możliwości by Święta dla dzieci z najuboższych rodzin Bielska-Białej były radosne i pełne słodyczy.

Wsparcie edukacji

W 2007 roku nasza firma wsparła rozwój techniczny wydziału Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej. Dzięki naszej współpracy zarówno kadra naukowa jak i studenci mogli korzystać z najnowszej ówcześnie technologii jaką był WiMAX.

Zapraszamy do współpracy!

Zgodnie z przyjętymi założeniami, akcja osładzania dzieciom świąt będzie realizowana na terenie całego regionu co roku. Adresujemy ją do dziecięcych oddziałów w szpitalach, domów dziecka oraz świetlic i placówek oświatowo-wychowawczych.

Wszystkich przyszłych partnerów, zainteresowanych podjęciem z nami współpracy w ramach akcji oraz instytucje potrzebujące internetu dla swoich podopiecznych, zapraszamy do przesyłania zapytań na adres biuro@sferanet.pl wpisując w tytule wiadomości: „Zaangażowanie społeczne”. Odpowiemy na każde zgłoszenie.

Dostępność usług

* Pozostawiony kontakt emial lub telefon jest wykorzystywany jedynie w procesie sprawdzania dostępności usług
Skorzystanie z formularza kontaktowego wiąże się z akceptacją informacji zawartych
TUTAJ

Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło: