Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło:
 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Przelicz to z nami, będzie taniej!

  W naszej ofercie specjalne miejsce zajmuje Biznes, wychodzimy do Państwa z konkurencyjną ofertą!

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Dla nas wartością jest otwartość na wyzwania i problemy klientów. Tutaj nadrzędna jest umiejętność rozmawiania z ludźmi, dlatego nie ukrywamy się za call centre.

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Sfera najlepszych rozwiązań powstaje w niewielkiej firmie, gdzie wartością jest klient.

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Sprawdź ofertę dla Twojego domu! Super Szybki Internet z cyfrową telewizją już od 49 zł miesięcznie!

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Referencje

W ciągu ostatnich lat SferaNET S.A. wyrosła na stabilnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Dlatego wśród naszych kontrahentów znajdują się instytucje, firmy oraz operatorzy o strategicznym znaczeniu dla branży telekomunikacyjnej.

Dziękujemy wszystkim klientom, którzy nam zaufali.

polsport

Polsport S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej niniejszym pismem potwierdza, że współpracuje ze Spółką SferaNET S.A., która  zapewnia nam łącze internetowe oraz usługi telefoniczne.

Rzeczowość, komunikatywność i pełen profesjonalizm pracowników SferaNET S.A. sprawia, że relacje biznesowe układają się bez najmniejszych problemów, a usługi świadczone przez Spółkę są najwyższej jakości.

Z przekonaniem rekomendujemy Spółkę SferaNET S.A. jako solidnego operatora telekomunikacyjnego.

Radio BIELSKO Sp. z o. o.

Radio BIELSKO Sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Olszówka 62 w Bielsku-Białej potwierdza, że korzysta z usług telekomunikacyjnych w zakresie dostępu do internetu i ruchu telefonicznego świadczonych przez SferaNET.

SferaNET jako dostawca szerokiego spektrum usług telekomunikacyjnych prezentuje wyskoki poziom wiedzy oraz rozwiązań technologicznych. Usługi te realizowane są terminowo, a dostawca rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

SferaNET w sposób profesjonalny, z należytą starannością podchodzi do potrzeb klienta oraz odpowiedzialnie wywiązuje się z podjętych zobowiązań.

Urząd Miejski w Żywcu

Firma SferaNET Sp. z o. o. Przeprowadziła kompleksowy proces instalacji oraz wdrożenia bezprzewodowej sieci informatycznej w standardzie Wimax na terenie Miasta Żywca zrealizowanej w ramach projektu pt. „e-Żywiec” – czyli radiowy system miejskiej sieci informatycznej w Żywcu.

Efekty pracy spełniły wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełniania obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma.

Dzięki nowej sieci informatycznej poprawiliśmy sposób komunikowania się na terenie Miasta Żywca osiągając wymierne korzyści.

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie i jest godna polecenia.

GAWI Gabriela Wiśniewska

Firma GAWI Gabriela Wiśniewska, z siedzibą przy ul. Żywieckiej 121/1 w Bielsku-Białej, niniejszym pismem potwierdza iż od 2009 roku jest klientem SferaNET S.A.

Świadczone przez SferaNET S.A. na rzecz GAWI usługi telekomunikacyjne w zakresie połączeń typu punkt-punkt (VPN) wykonywane są z najwyższą rzetelnością i dbałością o Klienta.

SferaNET S.A. jako dostawca usług telekomunikacyjnych prezentuje wysoki poziom kompetencji sprzedażowych oraz wiedzy technicznej. GAWI docenia również terminową realizację oraz sprawny i skuteczny serwis świadczonych usług.

Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z firmą SferaNET S.A. pozwala nam ocenić tego operatora telekomunikacyjnego jako solidnego i godnego polecenia.

Dostępność usług

* Pozostawiony kontakt emial lub telefon jest wykorzystywany jedynie w procesie sprawdzania dostępności usług
Skorzystanie z formularza kontaktowego wiąże się z akceptacją informacji zawartych
TUTAJ

Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło: