Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło:
 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Przelicz to z nami, będzie taniej!

  W naszej ofercie specjalne miejsce zajmuje Biznes, wychodzimy do Państwa z konkurencyjną ofertą!

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Dla nas wartością jest otwartość na wyzwania i problemy klientów. Tutaj nadrzędna jest umiejętność rozmawiania z ludźmi, dlatego nie ukrywamy się za call centre.

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Sfera najlepszych rozwiązań powstaje w niewielkiej firmie, gdzie wartością jest klient.

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Sprawdź ofertę dla Twojego domu! Super Szybki Internet z cyfrową telewizją już od 49 zł miesięcznie!

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Podkarpacka sieć szerokopasmowa – powiat dębicki – projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

sferanet_loga_wschódW efekcie podpisanej przez SferaNET S.A. w dniu 27.06.2014 roku Umowy o dofinansowanie projektu „Podkarpacka sieć szerokopasmowa – powiat dębicki” w okresie od 01.07.2014 do 30.09.2015 roku w 6 miejscowościach w gminie Żyraków (Straszęcin, Wola Wielka, Zawierzbie, Żyraków, Wola Żyrakowska, Góra Motyczna) powstanie blisko 47 km instalacji kablowej wykonanej w technologii światłowodowej. Wybudowana infrastruktura posłuży do zapewnienia dostępu do sieci co najmniej 30% gospodarstw domowych w każdej miejscowości objętej projektem. Łącznie dostęp do sieci w technologii światłowodowej FTTH i FFTB (Fiber To The Home oraz Fiber To The Building) ma uzyskać 220 końcowych abonentów – zarówno gospodarstw domowych jak i przedsiębiorstw.

                CENNIK                              REGULAMIN

Celem projektu jest zwiększenie zasięgu dostępu do Internetu i podniesienie jakości świadczonych usług dla odbiorców zamieszkujących ww. miejscowości. Priorytetem będzie zapewnienie powszechnego dostępu do Internetu o przepływności co najmniej 30 Mbps. Wartym podkreślenia jest również fakt, iż wdrożenie technologii światłowodowej zapewni wysoką jakość połączeń oraz brak zakłóceń (typowych dla transmisji radiowych). Doprowadzenie światłowodu bezpośrednio do domu czy mieszkania oznacza dla gospodarstw domowych korzystanie z bardzo szybkiego Internetu i multimedialnej rozrywki, czyli np. błyskawiczne pobieranie multimediów z sieci, oglądanie filmów w jakości HD on-line czy granie w Internecie, nawet jeśli wszyscy domownicy korzystają z Internetu równocześnie. Dla przedsiębiorstw z kolei, łącze światłowodowe to możliwość sprawnej wymiany informacji z kontrahentami, korzystania z dostępnego on-line oprogramowania czy prowadzenie działań marketingowych na szerszą skalę.

Realizacja projektu „Podkarpacka sieć szerokopasmowa – powiat dębicki” w ciągu 15 miesięcy obejmie:

 • Budowę głównych magistral z wykorzystaniem istniejącej podbudowy słupowej (16,8 km), kanalizacji teletechnicznej TP S.A. (6,4 km) oraz kanalizacji nowej będącej własnością SferaNET S.A. (5,86 km).
 • Podłączenie do sieci co najmniej 220 użytkowników końcowych.
 • Zakup 220 stacji/kart klienckich do podłączenia szerokopasmowego Internetu.
 • Zdecydowaną poprawę jakości i szybkości połączeń.
 • Spadek awaryjności systemu.

Środki na realizację projektu SferaNET S.A. pozyskała w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007 – 2013 Osi Priorytetowej II Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego Działania II. 1 Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej. Całkowita szacunkowa wartość Projektu wynosi 2 126 781,07 zł. Z czego dofinansowanie na jego realizację to 1 210 363,20 zł co stanowi 70% wydatków kwalifikowanych.

W kwestii szczegółowych informacji dotyczących projektu prosimy o kontakt biurem SferaNET S.A., ul. PCK 8, 43-300 Bielsko-Biała, telefon: (33) 498 44 55, fax: (33) 498 44 66 e-mail: biuro@sferanet.pl

Aktualności dotyczące projektu znajdziesz TUTAJ

Dostępność usług

* Pozostawiony kontakt emial lub telefon jest wykorzystywany jedynie w procesie sprawdzania dostępności usług
Skorzystanie z formularza kontaktowego wiąże się z akceptacją informacji zawartych
TUTAJ

Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło: