Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło:
 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Sfera telewizji cyfrowej

  Skomponuj zestaw interesujących Cię kanałów w atrakcyjnym abonamencie! W paczce z Super Szybkim Internetem będzie jeszcze taniej.

 • Przelicz to z nami, będzie taniej!

  W naszej ofercie specjalne miejsce zajmuje Biznes, wychodzimy do Państwa z konkurencyjną ofertą!

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Dla nas wartością jest otwartość na wyzwania i problemy klientów. Tutaj nadrzędna jest umiejętność rozmawiania z ludźmi, dlatego nie ukrywamy się za call centre.

 • SFERANET – Sfera najlepszych rozwiązań

  Sfera najlepszych rozwiązań powstaje w niewielkiej firmie, gdzie wartością jest klient.

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Sprawdź ofertę dla Twojego domu! Super Szybki Internet z cyfrową telewizją już od 49 zł miesięcznie!

 • Sfera usług dla Twojego domu

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Super szybki internet z TV i telefonem

Szanowni Klienci,

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na dostęp do szybkiego, niezawodnego Internetu, TV wysokiej jakości i telefonu, dostępnych w pakiecie od jednego operatora, oferujemy:

* Super szybki Internet 100Mb/s
* Nowoczesny modem z Wi-Fi
* TV – 137 kanałów w tym 35 w najwyższej jakości HD
* Dekoder
* Telefon – z możliwością przeniesienia numeru

Ta wyjątkowa oferta realizowana jest w najnowocześniejszej technologii światłowodowej, wyróżniającej się odpornością na wszelkie zakłócenia, praktycznie nieograniczonym transferem danych, czy brakiem limitów pobieranych danych. Pakiety GEPARD, ANTYLOPA, czy GAZELA zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

SferaNET S.A. realizuje projekt „Sieć szerokopasmowa w Goleszowie, Ustroniu i Cieszynie” w ramach działania 8.4. „Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili” osi priorytetowej 8. „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Dzięki dofinansowaniu mieszkańcy Goleszowa, Ustronia i Cieszyna, mogą jako jedni z pierwszych skorzystać z nowoczesnych usług w technologii światłowodowej. Informujemy, że według wytycznych w projekcie, z promocyjnej oferty może skorzystać jedynie 440 klientów.

Obecnie pozostały ostatnie wolne miejsca w Ustroniu oraz w Cieszynie (osiedle Bobrek Zachód). Osoby zainteresowane dostępem do Internetu o przepustowości minimum 40 Mb/s, w abonamencie nie przekraczającym kwoty 60,00 zł brutto miesięcznie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 498 44 55 lub na adres  e-mail: biuro@sferanet.pl

 

Dostępność usług

* Pozostawiony kontakt emial lub telefon jest wykorzystywany jedynie w procesie sprawdzania dostępności usług
Skorzystanie z formularza kontaktowego wiąże się z akceptacją informacji zawartych
TUTAJ

Logowanie do SferaNET
Użytkownik:
Hasło: